Bajki edukacyjne dla dzieci

Bajki edukacyjne powinni bawić i uczyć dzieci. Oto spis najważniejszych tytułów wśród bajek edukacyjnych.

My Little Pony

Bajka opowiada przygody kucyków w Ponyland. Fabuła jest skupiona na przyjaźni. Kucyki razem przeżywają przygody. My Little Pony znajdziesz tutaj.

Pidżamersi

Bajka opowiada przygody trójki dzieci, które w ciągu dnia nie wyróżniają się niczym szczególnym, natomiast w nocy dzięki swoim supermocom przeobrażają się w Pidżamersów. Rozwiązują zagadki, walczą z kryminalistami i przeżywają masę przygód. Bajkę Pidżamersi znajdziesz tutaj.

Littlest Pet Shop

Bajka opowiada historię dziewczynki Blythe, która przeprowadza się do zupełnie nowego miejsca ze swoim tatą, który jest pilotem. Tata dużo podróżuje i zostawia córkę samą w domu. Blythe odkrywa wyjątkowy sklep zoologiczny w którym okazuje się, że rozumie mowę zwierząt. Bajkę Littlest Pet Shop znajdziesz tutaj.

Strażak Sam

Bajka o strażaku, który ratuje z opresji mieszkańców małego miasteczka. Bohater Sam to dzielny strażak, który wraz z przyjaciółmi mieszka w miasteczku Pontypandy. Twórcami bajki są zawodowi strażacy z Kent. Bajkę Strażak Sam znajdziesz tutaj.

Stacyjkowo

Bajka z ponad 150 odcinkami. Opowiada o losach miasteczka Stacyjkowo, w którym żyją lokomotywy. Głównymi bohaterem jest Wilson, Koko i Bruno, każdy z nich jest inną lokomotywą. Bajkę Stacyjkowo znajdziemy tutaj.

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Bajka opowiada historię Marinette i chłopaka w którym się zakochała, czyli Adrien. Marinneta dzięki magicznego Miraculum staje się Biedronką, a Adrien Czarynym kotem. Razem bronią Paryża przed tajemniczym wrogiem, Władcą Ciem. Tutaj obejrzymy bajkę Miraculum.

Psi Patrol

Bajka opowiada przygodę ośmiu szczeniąt: Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Skye, Everest i Trackera, które razem z chłopcem Ryderem ratują potrzebujących i wyciągają ich z opresji. Tutaj obejrzymy Psi Patrol.

Blaze i mega maszyny

Edukacyjna bajka opowiada o przygodach młodego AJ’a i jego czerwonego monster trucka Blaze’a. Razem podróżują po Axle City i razem rozwiązują problemy przeżywając przy tym przygody. W tej bajce wszystkie zwierzęta to “samochody” i zamiast nóg mają koła. Tutaj obejrzymy Blaze i mega maszyny.

Masza i niedźwiedź

Bajka opowiada o przygodach małej dziewczynki i misiu. Bajka uczy wychodzenia poza “schematy” i kreatywności. Śmieszna bajka ze swoim klimatem, duży hit i naszych wschodnich sąsiadów. Tutaj obejrzymy maszę.

Źródło: Bajki.Edu.PL

Bajki edukacyjne dla dzieci
5 (100%) 3 głos

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here