Redakcja

Jeśli szukasz informacji o zdrowiu i medycynie to jest na odpowiedniej stronie, bo właśnie po to została stworzona Droga Zdrowia. Poruszamy tematy dotyczące leków, chorób, profilaktyki i żywienia.

Droga Zdrowia jest portalem zawierającym porady ekspertów, aktualności ze świata zdrowia i dzielącym się najnowszymi odkryciami medycznymi. Należymy do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, gdzie znajduje się nasze biuro.

NASZA MISJA

Chcemy pokazać medycynę od ludzkiej strony, a nie tylko z tej zza książek. Dlatego na Drodze Zdrowia piszą zarówno dietetycy, lekarze jaki i inni specjaliście w swojej branży.

Marcin Wójcik

Menedżer Portalu (aktualności zdrowotne)

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecne doświadczenie zdobywam w jednym z warszawskich szpitali. Obecne doświadczenie zdobywa w jednym z warszawskich szpitali. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych kursach oraz kongresach z zakresu medycyny.

Wszystkie publikacje Marcina znajdziesz tutaj.

mgr Marta Kmiecik

Redaktor

Dietetyk kliniczny, doskonali się z zakresu fitoterapii, autorka bloga roślinno-ziołowego Blog Naturalny. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Wszystkie publikacje Marty znajdziesz tutaj.

Rezydent Łukasz Surówka

Redaktor

Student kierunku lekarskiego. Pasjonat Medycyny Ratunkowej oraz Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Szpitalny Oddział Ratunkowy traktuje jak drugi dom. Miał być dziennikarzem a wybrał fartuch i stetoskop.

Wszystkie publikacje Łukasza znajdziesz tutaj.

mgr Beata Tuszyńska

Content Manager

Z wykształcenia dziennikarka, absolwentka Ateneum – Szkoły Wyższej i Uniwersytetu Gdańskiego. Prywatnie copywriterka oraz blogerka kulinarna, dla której szczególnie bliskie są kwestie związane z zdrowiem. Wierzy, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego chętnie uczestniczy w tworzeniu Drogi Zdrowia.

Wszystkie publikacje Beaty znajdziesz tutaj.

mgr Noemi Lipnicka-Krzciuk

Redaktor

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, magistrem biotechnologii medycznej i edukatorem cukrzycowym. Ze względu na specjalizację w chorobach dietozależnych, poszerzam swoją wiedzę i umiejętności studiując dietetykę na Uniwersytecie Medyczny w Łodzi.

Wszystkie publikacje Noemi znajdziesz tutaj.

mgr farmacji Monika Kowalczyk

Redaktor

Jako farmaceutka pracuję już od 8 lat w jednej z warszawskich aptek. Z wykształcenia jestem magistrem biotechnologi, który ukończyłam na Politechnice Gdańskiej. Piszę o farmacji i o lekach. Uwielbiam pracę w aptece, gdyż praca z ludźmi daje mi bardzo dużą satysfakcję. Swoją wiedzą staram się dzielić nie tylko tutaj na stronie ale również podczas szkoleń i warsztatów w których mam uczestniczyć lub współtworzyć.

Wszystkie publikacje Moniki znajdziesz tutaj.